Pościg uliczkami Cięciny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uciekający mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami, a dodatkowo znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

policja copy

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Cięcinie na ul. św. Katarzyny. Około 14.30 pełniący tam służbę policjanci z Węgierskiej Górki zobaczyli jadącego citroena. Dali jego kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten jednak zignorował go i pojechał dalej. Policjanci rozpoczęli pościg. Uciekinier jadąc wąskimi uliczkami z dużą prędkością powodował zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Po chwili zatrzymał samochód i ucieczkę kontynuował pieszo. Został jednak szybko zatrzymany przez mundurowych. Wówczas okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Jak ustalili policjanci mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami, a dodatkowo znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Teraz ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat. Dodatkowo odpowie za popełnienie szeregu wykroczeń drogowych.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę