Uszkodzili słup i uciekli, ale zostawili ślady - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci ze Strumienia szybko zatrzymali dwie osoby podejrzewane o kierowanie oplem, który w Zarzeczu poważnie uszkodził słup oświetleniowy.

w slup strumien

Mundurowi otrzymali informację o tym, że w Zarzeczu na skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia i Podgroble samochód miał uderzyć w słup oświetleniowy. W trakcie podjęcia interwencji sprawców zdarzenia i samochodu już nie było na miejscu zdarzenia. Słup po uderzeniu opla był na tyle uszkodzony, że  musiał być zabezpieczony przez funkcjonariuszy straży pożarnej. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, które szybko doprowadziły do miejsca, gdzie zaparkowany był uszkodzony pojazd. Można powiedzieć, że mundurowi trafili na sprawców zdarzenia „po nitce do kłębka”, bo do miejsca ucieczki doprowadził m.in. rozlany na jezdni olej z uszkodzonego silnika. Policjanci na posesji zauważyli mężczyznę, który na ich widok uciekł do piwnicy. Mieszkaniec gminy Chybie szybko został zatrzymany, tak jak i jego kolega, który również ukrywał się w domu.

Po przeprowadzeniu badań na zawartość alkoholu okazało się, że obydwaj mieli blisko 2 promile alkoholu we krwi. Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania samochodem. Mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Młodszemu z nich został przedstawiony zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości - przyznał się do winy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.  

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę