Wypadek na trasie RockNRolla - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś około godz. 11.00 do Beskidzkiej Grupy GOPR dotarła informacja o wypadku na trasie RockNRolla (Enduro Trails) w rejonie Przełęczy Kołowrót. 

GOPR rowerowy

"Poszkodowany w wyniku upadku na kilka minut stracił przytomność oraz doznał wielu urazów, m.in. głowy i klatki piersiowej. Na miejsce udał się zespół ratowników samochodem terenowym. Zdecydowano również o zadysponowaniu śmigłowca LPR, który w drodze na miejsce akcji wziął na pokład ratowników GOPR i został przystosowany do działań z użyciem technik linowych. Poszkodowany został ewakuowany z przełęczy przez śmigłowiec przy użyciu techniki „długiej liny” bezpośrednio do szpitala. Działania zakończyły się o 13.30."- relacjonują GOPR-owcy na swojej stronie społecznościowej. 

Zdjęcia: T. Bujak, T. Jano/GOPR Beskidy

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę