Śmiertelny wypadek na crossie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kierujący motocyklem typu cross, podczas wjazdu na teren posesji, uderzył w metalowe skrzydło bramy wjazdowej. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Cross

Do zdarzenia doszło w piątek około 18.30, w Ciścu na ul. Krętej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 29-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, kierując motocyklem typu cross, podczas skrętu na teren posesji uderzył w metalowe skrzydło bramy wjazdowej. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, 29-latek zmarł następnego dnia. Policjanci będą ustalać teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

"Pogoda za oknem sprzyja uprawianiu różnego rodzaju aktywności. Apelujemy jednak, abyśmy zawsze, bez względu na to z jakich form rekreacji korzystamy, pamiętali o swoim bezpieczeństwie. Pamiętajmy, że chwila naszej nieuwagi może zakończyć się tragicznie." - przypomina komunikat policyjny.

Udostępnij

1
-2
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę