Poszukiwania zaginionego pensjonariusza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czwartek o godz. 23:30 Centralna Stacja Ratunkowa GOPR-u w Szczyrku otrzymała z komisariatu Policji w Ustroniu zgłoszenie zaginięcia 67-letniego mężczyzny, pensjonariusza jednego z miejscowych ośrodków.

GOPR Ustron

Ze zgłoszenia wynikało, że poszukiwany nie wrócił na noc do miejsca zakwaterowania, cierpi na zaniki pamięci, choruje na serce. Ratownik dyżurny powiadomił ratowników będących w gotowości, ratowników zawodowych oraz sekcję Cieszyn i Bielsko-Biała o organizowaniu działań poszukiwawczych. Chwilę później kierownik wyprawy udał się do miejsca, skąd oddalił się mężczyzna, celem przeprowadzenia dokładnego wywiadu ze zgłaszającymi zaginięcie. Z CSR wyjechali ratownicy, samochód terenowy Toyota + quad oraz mobilne centrum dowodzenia + quad.

"O godzinie 01:15 patrol GOPR/Straż Pożarna odnajduje poszukiwanego w pobliżu ośrodka. Tym samym odwołano ratowników z terenu i tych, którzy byli w drodze na miejsce poszukiwań. Działania zakończono powrotem do Centrali w Szczyrku o godz. 3:30." - informuje Grupa Beskidzka GOPR.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę