Kierowca po marihuanie - wypadek na Katowickiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj wieczorem na ul. Katowickiej w Cieszynie doszło do wypadku drogowego. Dziś wiadomo o sprawie trochę więcej.

Wypadek Katowicka 2

Policjanci z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy wyjaśniają szczegóły wypadku, do którego doszło wczoraj po godzinie 20.00 w Cieszynie na ul. Katowickiej. Wstępne ustalenia policjantów drogówki wskazują na to, że kierujący golfem 19-letni cieszynianin podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu.  Jadąca w kierunku centrum kobieta kierująca audi, widząc co się dzieje, próbowała uniknąć zderzenia i zjechała na chodnik. Mimo tego kierowca golfa nie zdołał opanować samochodu i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala. Kobieta podróżowała z kilkunastomiesięcznym dzieckiem. Na szczęście jej i dziecku nic poważnego się nie stało. Ranny został pasażer golfa. Kierowca volkswagena nie odniósł obrażeń. Pojazd, którym kierował 19-latek został usunięty z  drogi na koszt właściciela. Był niesprawny technicznie - opony miały zróżnicowany bieżnik, w dodatku były nadmiernie wyeksploatowane. Kierowca golfa nie ma już prawo jazdy. Policjanci zatrzymali mu dokument po tym, jak wynik badania wykazał, że kierował pod wpływem marihuanyO jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę