Rozbudowa w Pruchnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie rozpoczyna ważną inwestycję.

Remont drogi 3

Wczoraj (13 czerwca) nastąpiło przekazanie placu budowy dla rozbudowy drogi powiatowej 2627 S – ul. Główna w Pruchnej . To etap I, który obejmie odcinek od nawierzchni przebudowanej w 2010r. do obrębu skrzyżowania z ul. Stawową.

Wykonawcą robót jest firma FBSerwis S.A. z Warszawy, a nadzór inwestorski sprawować będzie firma „PRO-ADMINI” Szymon Drożeński z Zebrzydowic. Wartość zadania wynosi ok. 1,55 mln zł, z czego ok. 835 tys. zł stanowić będzie dofinansowanie w ramach rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych, a pozostałe nakłady sfinansowane zostaną z budżetu Powiatu, przy deklarowanym udziale Miasta Strumień w wysokości 25% wkładu własnego Powiatu do zadania.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Cieszynie, w trakcie przebudowy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, polegające na wprowadzeniu ruchu wahadłowego wraz z ograniczeniem prędkości.

Zadanie inwestycyjne obejmuje m.in.: wykonanie nowej konstrukcji jezdni, chodnika, ulepszonego pobocza, rowów przydrożnych, umocnienie skarpy płytami ażurowymi i montaż barier energochłonnych.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę