Milówka: Spadł ze skarpy jadąc ciągnikiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Milówce. 59-letni mężczyzna nie żyje.

OSP Milowka

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej we wtorek po południu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 59-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, kierując ciągnikiem rolniczym ursus, podczas zjeżdżania stromą drogą leśną, stoczył się ze zbocza o wysokości około 9 metrów. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć. Czynności na miejscu, pod nadzorem prokuratora, wykonywali żywieccy policjanci. Teraz śledczy będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę