Uderzył w przystanek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie wiadomo dlaczego zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przystanek autobusowy. 19 - letni mieszkaniec powiatu żywieckiego w stanie krytycznym przewieziony został do szpitala.

35-425374

 Do zdarzenia doszło w piątek, 16 czerwca w Rajczy około 21.30. - Młody mężczyzna kierował fiatem i z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w przystanek autobusowy - relacjonuje Mirosława Piątek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Ze względu na zły stan poszkodowanego funkcjonariusze nie mogli sprawdzić mu poziomu alkoholu w organizmie. Mężczyzna przewieziony został do szpitala. Jak podaje żyuwiecka Super-Nowa, nie udało się go uratować.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę