Millenialsi, Żywiec i rewolucja w konsumpcji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Grupa Żywiec planuje zmiany, które mogą zaskoczyć konsumentów tej marki.

Bezalkoholowe częściej

Jeszcze w tym sezonie Grupa Żywiec ma zaoferować swoim konsumentom najszerszy na ryku wybór piw bezalkoholowych. Zapowiadana jest też inwazja nowych specjalności. Do około 30 tys. sklepów w całej Polsce trafi oferta o nazwie Strefa Zero. Będzie w niej Żywiec Bezalkoholowe, Heineken 0,0% i Warka Radler 0,0%, w nowych wariantach smakowych: jabłko – mięta, grejpfrut – pomarańcza oraz dotychczasowy wariant cytrynowy radlera. Grupa Żywiec rozszerzy również ofertę specjalności o nowy wariant Żywiec Sesyjne IPA oraz piwa smakowe o wariant Dziki Sad czereśnia.
Według znawców tematu, na rynku, o którym mowa, trwa wyraźna rewolucja. Obecna moda na aktywny styl życia dyktuje potrzebę różnorodności.

Wszystko przez Milenialsów

Trend potrzeb nowości i popytu na piwo bezalkoholowe szczególnie widoczny jest wśród młodych ludzi, tzw. millenialsów. Blisko połowa z nich stwierdza, że lubi eksperymentować i za każdym razem sięgać po inne piwo. Co znamienne, niewielki odsetek z nich kieruje się przy tych wyborach faktem, czy piwo zawiera alkohol. Duży wybór napojów bezalkoholowych coraz wyraźniej wpisuje się w potrzeby konsumentów, zwłaszcza młodych, preferujących zdrowy styl życia. Co na to tradycjonaliści?

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę