Dwa budynki oblane nieznaną substancją chemiczną - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

OSP w Międzybrodziu Żywieckim musiała ewakuować mieszkańców dwóch budynków w okolicy góry Żar. Na domy została wylana nieznana substancja chemiczna.

OSP

“O 10:10 zostaliśmy zadysponowani na ul. Górską gdzie jeden z budynków został oblany substancją która wydziela bardzo intensywną woń. Jak się okazało na miejscu sprawa dotyczy dwóch budynków z których jeden jest w połowie góry Żar a drugi na szczycie. Osoby znajdujące się w budynku i pobliżu zostały ewakuowane w miejsce bezpieczne. Akcja trwa. Na miejscu na ten moment jrg Żywiec 21 i 60, policja i 709s32 M. Żywieckie.” - relacjonuje OSP.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę