Mandaty karne za zakłócanie ładu w centrum miasta i nietrzeźwość - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W nocy z piątku na sobotę Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej i mundurowi ze Straży Miejskiej w Bielsku-Białej przeprowadzili wspólne działania. Odbyły się one w rejonie Placu Adama Mickiewicza i Parku Włókniarzy.

Policja Bielsko noc

To właśnie tam zdaniem mieszkańców i radnych często dochodzi na łamania prawa, łamania ładu i porządku, spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych. Ta okolica jest też wskazywana na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Miejsce to jest w bezpośrednim zainteresowaniu dzielnicowego tego rejonu. W tą okolice dyslokowane są też regularne patrole Policji. Ponieważ pomimo to zgłoszenia się powtarzały, stróże prawa postanowili przeprowadzić wspólne działania. Ich celem było przeciwdziałanie łamaniu prawa, w szczególności zapobieganie najbardziej uciążliwych wykroczeń dla mieszkańców okolicy, takich jak zakłócanie ładu i porządku oraz spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych.

Mundurowi ujawnili kilkanaście wykroczeń polegających na zakłócaniu ładu i porządku, łamania przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Na sprawców były nakładane mandaty karne lub stosowane inne środki przewidziane przez kodeks wykroczeń.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę