Dzielnicowi szybko zatrzymali złodzieja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dobra znajomość rejonu i rozpoznanie dzielnicowych z Cieszyna doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży. Do przestępstwa doszło wczoraj około godziny 13.50 na terenie jednego z osiedli w Cieszynie. Wówczas złodziej, wykorzystując nieuwagę pracowników jednej z firm, ukradł sprzęt ogrodniczy wart 3000 zł.

Zatrzymany Cieszyn

 Wczoraj dyżurny cieszyńskiej komendy otrzymał  zgłoszenie dotyczące kradzieży dmuchawy należącej do jednej z firm ogrodniczych. Do przestępstwa doszło w trakcie, gdy pracownicy firmy wykonywali prace związane z pielęgnacją zieleni na terenie osiedla. Dzielnicowi, których dyżurny jednostki skierował na miejsce, wykorzystując znajomość terenu natychmiast natrafili na ślad prowadzący do sprawcy zdarzenia. Szybko też ustalili jego dane i miejsce zamieszkania. Po chwili zapukali do drzwi jego mieszkania. 35-letni mężczyzna na początku rozmowy wypierał się kradzieży, jednak po chwili przyznał się do zdarzenia . Został zatrzymany. Złodziej krótko cieszył się ze sej "zdobyczy". Dzielnicowi odzyskali skradziony sprzęt wart ok.3000 zł, który sprawca zdążył wywieźć już w inne miejsce. Podejrzany usłyszał już zarzuty i został przesłuchany. Przyznał się do przedstawionego zarzutu. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet pięcioletni pobyt w więzieniu.    

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę