Groził żonie nożem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkaniec powiatu bielskiego znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Kiedy sięgnął po nóż i zaczął jej grozić śmiercią, kobieta przerwała milczenie i wezwała na pomoc. Dzielnicowi ze Szczyrku i Posterunku Policji w Wilkowicach zatrzymali 47-letniego sprawcę przemocy domowej.

Zatrzymany Szczyrk

W poniedziałek mieszkanka powiatu bielskiego wezwała na pomoc patrol Policji. Zgłosiła, że jej nietrzeźwy mąż podczas wywołanej wcześniej pijackiej awantury złapał za nóż i groził jej pozbawieniem życia. Dyżurny komisariatu w Szczyrku natychmiast na miejsce skierował dzielnicowych, którzy pełnili w pobliżu służbę. Mundurowi na miejscu zastali przerażoną kobietę oraz zdemolowane mieszkanie. Kobieta wyznała policjantom, że mąż od kilku lat znęca się nad nią. Obawiając się o rodzinę, nie zgłaszała jego wcześniejszych ekscesów, jednak kiedy dzisiaj podczas awantury sięgnął po nóż i zaczął grozić odebraniem jej życia, przerwała milczenie i poprosiła o pomoc policjantów. Stróże prawa zatrzymali 47-latka, u którego badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił on do policyjnego aresztu, a śledczy z komisariatu w Szczyrku rozpoczęli dochodzenie w sprawie przemocy domowej i stosowanych przez niego gróźb karalnych.

W niespełna dwa dni zebrali obszerny materiał dowodowy, który poważnie go obciążał. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego oraz gróźb karalnych. Za przestępstwa te grozi mu nawet do 5 lat za kratami. Na wniosek śledczych bielski sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę