Grozili policjantom - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byli agresywni i obrażali policjantów. Teraz mogą trafić do więzienia. W niedzielę, 25 czerwca żywieccy policjanci zatrzymali w Rajczy dwóch mężczyzn.

67-430911

 Do zdarzenia doszło około godziny 19.40. Policjanci otrzymali informację, że w Rajczy samochodem marki Skoda porusza się po drodze najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna. Po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy 27 - letni mieszkaniec powiatu żywieckiego kierujący samochodem oraz 42 - letni pasażer zaczęli zachowywać się agresywnie, znieważali policjantów, grozili im. Okazało się, że kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, a pasażer, również mieszkaniec powiatu żywieckiego ponad 2,5 promila. Obaj mężczyźni trafili do aresztu. Zarzuty postawiono im wczoraj. Kierowcy grozi kara nawet dwóch lat więzienia, a pasażerowi rok.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę