Skazany za wybuch w kamienicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Eksplozja spowodowała pożar, kamienicy, 15 mieszkańców ewakuowało się z budynku zanim ogień rozprzestrzenił się na poszczególne kondygnacje. okazało się, że powodem było celowe działanie mieszkańca budynku. Stanął przed sądem. 

kamie nica pozar wybuch

 Dramat ten rozegrał się 3 kwietnia ubiegłego roku w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej. O sprawie szeroko pisaliśmy TUTAJ. Teraz 64-letni mężczyzna stanął przed Sądem Rejonowym w Bielsku-Białej. Trybunał uznał Andrzeja K. winnym spowodowania pożaru zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób, a także mieniu w wielkich rozmiarach i skazał go na 8 lat pozbawienia wolności, zapłaty 500 tys. zł na rzecz Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej oraz 94 tys. zł osobom, które w wyniku tego zdarzenia ucierpiały. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę