[AKTUALIZACJA] Poszukują zaginionego seniora - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna w sobotę około godziny 10 wyszedł z psem na spacer i do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Szukają go policjanci z Bielska-Białej.

policja copy copy

*Mężczyzna został odnaleziony.

74-letni mężczyzna zaginął w sobotę 15 lutego 2020 roku ok. godz. 10 w Bielsku-Białej — Osiedle Wojska Polskiego. Mężczyzna wyszedł na spacer z psem — niewielkim mieszańcem koloru brązowego i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna cierpni na dolegliwości wieku starczego. To nie jest jego pierwsze zaginięcie.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe, krótki wąsik, piwne oczy, sztuczne uzębienie.

Znaki szczególne: Mężczyzna utyka podczas chodu.

Ubiór zaginionego: Długa kurtka zimowa z kapturem koloru zielonego, granatowe dżinsy, granatowe buty, ciemna czapka z naszywką ze skoczkiem narciarskim.

"Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej tel. 334800300 lub Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej — telefon 338121255 albo z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112." - czytamy w komunikacie bielskich mundurowych.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę