Nocny pożar z tragicznym skutkiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś w nocy w Istebnej doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. Na miejscu zdarzenia walkę z żywiołem szybko podjęli strażacy. Niestety, w trakcie akcji gaśniczej znaleźli wewnątrz domu ciało 63-letniej kobiety. Na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z zespołu kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Wiślańscy policjanci wyjaśniają okoliczności , które doprowadziły do tragedii.

Pozar istebna

 Pożar wybuchł w jednym z domów w Istebnej (Andziołówka), prawdopodobnie po północy. Zagrożenie zauważył mieszkający w sąsiednim domu mężczyzna, który około godziny 1.30 zaalarmował służby ratownicze o zdarzeniu. Sam też czym prędzej obudził pozostałych domowników i zadbał o ich bezpieczeństwo. Na miejscu zdarzenia pracowało 10 zastępów straży pożarnej, grupa pogotowia energetycznego, policjanci oraz zespół medyczny. Niestety, w trakcie akcji gaśniczej  strażacy znaleźli wewnątrz domu ciało 63-letniej kobiety. Jak ustalili mundurowi mieszkała ona samotnie. Dokładną przyczynę śmierci pozwoli ustalić zarządzona sekcja zwłok. Śledczy z Wisły pod nadzorem prokuratora, we współpracy z biegłym z zakresu pożarnictwa, wyjaśniają szczegółowe okoliczności, w jakich mogło dojść do pożaru.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę