Nowe przepisy - ponad 70 interwencji policyjnych w powiecie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci kontrolują przestrzeganie przepisów obowiązujących w związku ze stanem epidemii. Stróże prawa sprawdzają cel wyjścia lub wyjazdu z domu oraz to, czy piesi i kierowcy stosują się do nowych rygorów. Wobec osób lekceważących nowe prawo nie ma pobłażania i muszą się one liczyć z surowymi konsekwencjami.

Tyt kontrole

 Jak informuje oficer prasowy żywieckiej komendy asp. szt. Mirosława Piątek, od 1 kwietnia policjanci konsekwentnie kontrolują przestrzeganie przez mieszkańców nowego prawa. Stróże prawa pojawiają się w okolicach sklepów, parków oraz osiedli. Mundurowi z drogówki kontrolują cel wyjścia lub wyjazdu z domu oraz to, czy piesi i kierowcy stosują się do nowych obostrzeń. Skrupulatne egzekwowanie nowego prawa przez mundurowych ma na celu zapewnienia bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Osoby naruszające prawo narażają nie tylko siebie, ale również innych i będą ponosiły konsekwencje swoich nieodpowiedzialnych działań. Od początku zaostrzenia przepisów stróże prawa podjęli 71 interwencji związanych z naruszeniem nowych przepisów. Te potwierdzone, zakończyły się pouczeniami, mandatami lub też skierowaniem wniosków o ukaranie do sądu. 

Udostępnij

2
-3
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę