Paralotniarz uderzył w turystkę. Poważne konsekwencje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W piątek około 16.40 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Międzybrodziu Żywieckim na Górze Żar doszło do zdarzenia w ruchu lotniczym.

smigla

 Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, 58-letni paralotniarz, w trakcie startu, został zniesiony przez boczny wiatr i uderzył w idącą szlakiem 39-letnią turystkę. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci z Komisariatu w Gilowicach.

"Po raz kolejny apelujemy, abyśmy zawsze, bez względu na to z jakich form rekreacji korzystamy, pamiętali o bezpieczeństwie. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować nas lub inne osoby, utratę zdrowia, a nawet życia.

Pogoda za oknem zachęca do rekreacji i aktywnego spędzania wolnego czasu. Pamiętajmy jednak, że do wypadku może dojść nie tylko na drodze. Dlatego apelujemy, bądźmy ostrożni i zawsze pamiętajmy o bezpieczeństwie bez względu na to, gdzie i czym się poruszamy." - przypominają żywieccy mundurowi. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę