Świąteczny "włam" pod wpływem alkoholu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna wybił kostką brukową szybę sklepową przy ul. Żywieckiej. Wtedy na gorącym uczynku ujęli go pracownicy sklepu i przekazali stróżom prawa. Badanie policyjnym alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu we krwi. 

Policja zatrzymanie kajdanki

Do zdarzenia doszło w lany poniedziałek po godzinie 21.00 przy bielskiej ulicy Żywieckiej. Do zamkniętego już sklepu podszedł 29-latek. Przez witrynę zobaczył, że w sklepie nikogo nie ma i jest już pozamykane. Zabrał więc kostkę brukową i wybił nią szybę, aby dostać się do środka. Okazało się, że na zapleczu byli jeszcze pracownicy, którzy sprzątali po zakończonej zmianie. Ujęli oni włamywacza oraz wezwali policję. Po chwili na miejsce przyjechali kryminalni z Komisariatu I w Bielsku-Białej i zatrzymali 29-latka. Mężczyzna był pod mocnym wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Stróżom prawa oświadczył, że włamał się do sklepu, gdyż był bardzo spragniony i chciał zabrać sobie coś do picia.

29-latek trafił do policyjnego aresztu, a po spędzonej w nim nocy usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, za którą grozi mu kara pozbawienia wolności nawet 10 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę