Skradł alkohol za blisko 1 tys. zł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w wiezieniu może spędzić 46-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna w jednym ze sklepów skradł alkohol o wartości blisko tysiąca zł. Został ustalony i zatrzymany przez żywieckich kryminalnych. Po tym jak usłyszał zarzut, trafił do aresztu śledczego bowiem, jak się okazało był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu.

Policja areszt drzwi

 Kilka dni temu dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów w centrum miasta. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, sprawca skradł alkohol o wartości blisko tysiąca zł. Żywieccy kryminalni przystąpili do działania i zaczęli zbierać informacje dotyczące zdarzenia. W niedługim czasie ustalili, że kradzieży mógł dokonać 46-letni mieszkaniec Żywca. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Po przesłuchaniu trafił do aresztu śledczego, bowiem jak się okazało, był poszukiwany nakazem doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Żywcu, miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Za popełnioną kradzież dodatkowo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę