Pod szkołę z marihuaną w ciasteczkach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy zatrzymali 16-latka, który posiadał kilkanaście gramów marihuany i ciastka zawierające tę substancję narkotyczną. Stróże prawa patrolowali tego dnia okolice bielskich szkół. Nastolatek po nocy spędzonej w policyjnej izbie dziecka usłyszał zarzuty czynu karalnego. O jego losie zdecyduje niebawem sędzia rodzinny, który może wobec niego zastosować odpowiednie środki wychowawcze, a nawet umieścić nastolatka w poprawczaku.

marijuana

 Do zdarzenia doszło 30 września 2020 roku przed 10 rano w bielskich Komorowicach. Policjanci z referatu antynarkotykowego realizowali swoje zadania służbowe patrolując m.in. okolice placówek szkolnych. Na ulicy Katowickiej zauważyli podejrzanie się zachowującego młodego mężczyznę. Postanowili więc go wylegitymować. Kiedy policjanci przedstawili się i poprosili o dokumenty, nastolatek zaczął uciekać. Stróże prawa zatrzymali go po krótkim pościgu pieszym. Okazało się, że w plecaku miał kilkanaście gramów marihuany i ciastka z zawartością tego narkotyku. Policjanci zabezpieczyli całość posiadanych przez niego substancji odurzających. 16-latek po nocy spędzonej w policyjnej izbie dziecka usłyszał zarzut popełnienia czynu karalnego z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem sąd. Za posiadanie narkotyku sędzia rodzinny może zastosować środki wychowawcze przewidziane w ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich, a nawet umieścić nastolatka w poprawczaku.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę