Mercedes skradziony z posesji. Rozpoznajesz? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców kradzieży wózka widłowego oraz usiłowania kradzieży pojazdu ciężarowego marki Mercedes. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Mundurowi publikują wizerunki sprawców, licząc na pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

merc 3 tyt

Do kradzieży doszło w dniu 6 lipca 2020 roku w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej około godziny 16. Wówczas sprawcy dokonali włamania na teren zamkniętej posesji, skąd przy użyciu wynajętej lawety skradli pojazd.

"Według ustaleń śledczych te same osoby podejrzewane są o usiłowanie kolejnej kradzieży z włamaniem w dniu 19 sierpnia 2020 roku około godziny 11 z tej samej posesji przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej pojazdu ciężarowego marki Mercedes.
Wizerunek sprawców zarejestrowany został przez kamery miejskiego monitoringu. Publikujemy wizerunki sprawców, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem I Policji w Bielsku-Białej ul. Składowej 2, tel. 47 85 701 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55." - głosi komunikat Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę