Droździk odchodzi - do Norwegii - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pisaliśmy o jubileuszu klubu TS Mitech Żywiec. Te dni, to nie tylko 15-ta rocznica jego istnienia, ale i odejście kapitana drużyny.

Drozdzik

 Władze klubu poinformowały, że opuści go długoletnia zawodniczka, Agata Droździk. Jej dalsze życiowe i sportowe cele związane zostały z wyjazdem do Norwegii. Droździk - popularny "Bąbel" - rozegrała prawie wszystkie mecze w ekstralidze w pełnym wymiarze czasowym w czasie 9 sezonów, od kiedy nasza drużyna występuje w niej nieprzerwanie.

Zarząd, szkoleniowcy i kibice klubu życzą sympatycznej zawodniczce samych sukcesów życiowych i dalszego sportowego rozwoju. Wyrażają też nadzieję, że występy w norweskiej lidze piłki nożnej kobiet, skrócą jej drogę do upragnionej gry w Reprezentacji Polski.

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę