Pies odnalazł zwłoki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W poniedziałek ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR prowadzili poszukiwania 49-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic, który zaginął, a najprawdopodobniej udał się w góry, w okolicy Bielska-Białej. Na wniosek policji zaprzestano poszukiwań, ale nie był to koniec sprawy.

Pis zwloki

Ze względu na brak możliwości precyzyjnego określenia miejsca, w którym po raz ostatni był widziany, zdecydowano o przeszukaniu trzech rejonów: Wapienicy, Szyndzielni i Dębowca oraz Cygańskiego Lasu i Koziej Góry. Sektory sprawdzane były przez patrole zmotoryzowane oraz piesze. Aby zwiększyć skuteczność poszukiwań, wskazany rejon z powietrza patrolował ratownik GOPR na pokładzie śmigłowca HELIPOLAND.com. Poszukiwania decyzją policji zostały zawieszone w godzinach wieczornych w poniedziałek. Uczestniczyło w nich 26 ratowników GOPR, oddziały Policji, PSP Bielsko-Biała oraz SGPR Jastrzębie Zdrój.

Tragiczne odkrycie

Działania wznowiono wczoraj. Szczegółowa analiza monitoringu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Bielsku-Białej pozwoliła bowiem określić numer linii oraz miejsce, z którego mężczyzna wysiadł z autobusu.

"Rejon działań został zawężony do terenów górskich Doliny Wapienicy. Obszar został podzielony na sektory, które przeszukiwali ratownicy metodą szybkich trójek. W jeden z nich, oznaczony jako priorytet, udał się zespół ratownik GOPR + pies: Gaja pod opieką Aleksandra Karkoszki. Na północnych stokach Palenicy to właśnie Gaja odnalazła zwłoki mężczyzny. Dalsze czynności przejęła Policja." - informuje Grupa Beskidzka GOPR.

Prowadzone jest dochodzenie  w celu ustalenia przyczyn zgonu mężczyzny, O ich wynikach będziemy informować. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę