Pożar w Kamesznicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W budynku przebywały dwie osoby.

Kamiesznica poz tyt

Wczoraj (piątek 12 lutego br.) około godz. 20:42, w Kamesznicy przy ul. Koniakowskiej, wybuchł pożar jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Zadysponowano do niego 5 zastępów państwowej straży pożarnej oraz 13 zastępów z OSP (łącznie 54 strażaków).

"Działania straży pożarnej polegały na wyłączeniu prądu w budynku, podaniu czterech prądów wody w natarciu na palący się budynek oraz piąty prąd w obronie na sąsiednie drzewa. Dalsze działania polegały na rozbiórce nadpalonych elementów konstrukcyjnych budynku, poszycia dachowego oraz wyniesieniu z wnętrza budynku wyposażenia i jego przelaniu. Budynek sprawdzono przy użyciu kamery termowizyjnej. W budynku tym przebywały 2 osoby, które opuściły go przed przybyciem straży pożarnej. Osoby te po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego pozostały na miejscu zdarzenia." - informuje oficer prasowy żywieckiej komendy PSP asp. sztab. Tomasz Kołodziej.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę