Nowy wicewójt - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od dnia 1 marca br. funkcję Zastępcy Wójta Gminy Porąbka pełni Bogusław Wawak, wieloletni pracownik administracji samorządowej. 

bwawak

Nowy wiceszef gminy ma 42 lata. Urodził się w Żywcu, a obecnie jest mieszkańcem Kobiernic. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach Wydział Budownictwa, Inżynier Budownictwa o specjalności budowlano – architektonicznej. W dotychczasowej karierze zawodowej był między innymi pracownikiem Urzędu Gminy Czernichów i kierownikiem "Isepnicy" w Międzybrodziu Bialskim. Jest czynnym strażakiem ochotnikiem.

W imieniu wójta gminy Porąbka będzie prowadził następujące zagadnienia:

- Nadzorowanie i koordynacja realizacji zadań w zakresie inwestycji i dróg, budownictwa i planowania przestrzennego.

- Nadzorowanie zadań z zakresu ochrony środowiska w tym gospodarki wodnej i gospodarki odpadami.

- Nadzorowanie i koordynowanie spraw związanych z realizacją zamówień publicznych w tym: uczestniczenie w pracach komisji przetargowej, udzielanie pomocy kierownikom jednostek organizacyjnych w zakresie realizacji zamówień publicznych, współpraca z kierownikami referatów Urzędu Gminy Porąbka w zakresie udzielania zamówień publicznych.

- Nadzorowanie i koordynacja realizacji zadań z zakresu mienia komunalnego i gospodarki gruntami, gospodarki komunalnej i zasobami mieszkaniowymi gminy.

- Nadzorowanie i koordynacja zadań w zakresie pozyskiwania i wykorzystania środków zewnętrznych, współpraca w tym zakresie z jednostkami organizacyjnymi gminy

 

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę