Czyje to pieniądze? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkaniec Skoczowa znalazł 11 czerwca na terenie miasta znaczną ilość gotówki i przyniósł je do komisariatu policji. Policja poszukuje właściciela.

Banknoty

Według mundurowych niezwykle to pocieszające i budujące, że w gąszczu informacji o sprawcach kradzieży, oszustw, pobić,  itp. pojawiają się także takie, jak ta.... Otóż, 11 czerwca uczciwy mieszkaniec Skoczowa przyniósł do Komisariatu Policji w Skoczowie sporą kwotę pieniędzy, którą znalazł na terenie miasta, w nadziei że znajdzie się osoba, która je zgubiła. Jak pokazuje ten przykład prawych, odpornych na pokusy i empatycznych ludzi nie brakuje!

"Dotychczas nikt nie zgłosił „zaginięcia” sporej gotówki. Osoba, która utraciła pieniądze i jest w stanie podać sposób ich utraty, sumę oraz inne informacje świadczące, że jest prawowitym właścicielem gotówki, proszona jest o kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Skoczowie:

43-430 Skoczów, ul. Rzeczna 7A
tel. 47 85 73 610
email skoczow@cieszyn.ka.policja.gov.pl" - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie,

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę