Policyjny dron i narkotyki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stróże prawa zatrzymali 17-letniego bielszczanina podejrzanego o posiadanie ponad 40 gramów marihuany i udzielenie tego narkotyku innej osobie. 

dron

W ubiegłą sobotę w godzinach popołudniowych policjanci z bielskiej komendy patrolowali okolicę Osiedla Złote Łany przy użyciu policyjnego drona. W pewnym momencie operator drona zwrócił uwagę na znajdujący się przy osiedlu zagajnik, w którym przy prowizorycznie ustawionym stoliku siedzieli dwaj nastolatkowie. Po przyjrzeniu się ich zachowaniu okazało się, że jeden z mężczyzn wyjął z plecaka foliową torebkę z marihuaną, z której wyjął kilka porcji tego narkotyku, a następnie przekazał je towarzyszowi. Stróże prawa obsługujący drona przekazali informację dyżurnemu pierwszego komisariatu i na miejsce został wysłany patrol Policji.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyzn oraz zabezpieczyli posiadane przez nich narkotyki. Okazali się nimi dwaj 17-letni mieszkańcy Bielska-Białej. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie obaj usłyszeli zarzuty. Teraz każdemu z nastolatków grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę