Ujsoły będą dalej walczyć w sądach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Ujsoły realizowała program „Budowa Ujsolskiego Parku Turystyki Aktywnej i Rekreacji”. Otrzymała na niego dotację unijną, jednak z uwagi na uchybienia, jakich dopatruje się Zarząd Województwa Śląskiego, gmina ma zwrócić  część pieniędzy.

Gmina Ujsoły

 Umowę na realizację projektu zawarto w październiku 2013 roku. Gmina otrzymała ponad 1,5 mln zł na budowę między innymi boiska, bieżni i toru do jazdy na rolkach. Zarząd Województwa Śląskiego dopatrzył się jednak nieprawidłowości i żąda zwrotu 5% czyli kwoty 61 878,95 zł. Władze gminy Ujsoły nie zgadzają się z taką decyzją i zapowiadają aodwołanie do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę