Działka na Kopernika wciąż do kupienia od "miasta" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeszcze przed wakacjami pisaliśmy o działce, jaką Ratusz planuje sprzedać za 700 tys. zł ceny wywoławczej. Aktualne.

 Trwa drugi przetarg. Nieruchomość ma powierzchnię 0,1960 ha. Wyposażona jest w sieć teletechniczną, kanalizację sanitarną i wodociągową. Jest porośnięta trawą i niewielkimi krzakami, ogrodzona z dwóch stron. Działkę zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zagospodarować można m.in. pod obiekt handlowy, obiekt gastronomiczny czy przeznaczyć pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub wielorodzinną. Nabywca będzie zobowiązany do ustanowienia nieodpłatnej służebności przesyłu na rzecz Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Żywcu – właściciela sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej znajdujących się na działce, na jej wniosek i koszt. Cena wywoławcza działki wynosi 700 tys. zł brutto. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych obciążeń, zobowiązań i praw osób trzecich. Wadium w kwocie 70 000,-zł należy wpłacić do dnia 12.01.2018 r. na konto Urzędu Miejskiego w Żywcu nr 49 1240 4142 1111 0000 4829 9240 (za wpłatę uznaje się moment zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym). Przetarg odbędzie się dnia 16.01.2018 r. o godz. 10.00 w budynku Urzędu Miejskiego w Żywcu, Rynek 2, budynek A, I piętro, pok. 102.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę