Audytorzy w prywatnych domach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniu 22 września br. zakończył się nabór ankiet związanych z uzyskaniem przez Gminę Węgierska Górka dofinansowania w projekcie Czysta energia - czyste środowisko, odnawialne źródła energii dla gospodarstw indywidualnych z terenu Gminy Węgierska Górka. Następnym krokiem jest wizyta audytorów w domach. Płatna.

Rondo Wegierska Gorka

Łącznie do Urzędu wpłynęło ponad 600 ankiet  z gospodarstw indywidualnych. Ankiety są obecnie weryfikowane przez operatora programu pod kątem danych technicznych. Urząd Gminy sprawdza również zaległości w podatkach i opłatach śmieciowych. Po pozytywnej weryfikacji każdej z ankiet przeprowadzane sa wizje lokalne, którą zaczęły się już 13 listopada br. Wszystkie osoby zgłoszone do programu zostaną wcześniej poinformowane o wizycie naszego audytora. Wizyta ta ostatecznie zadecyduje o tym, czy dany budynek spełnia parametry techniczne do montażu instalacji OZE, czy też nie. W wyniku przeprowadzonej wizji powstanie uproszczony audyt energetyczny budynku (jako niezbędny dokument do wniosku aplikacyjnego) za wykonanie którego operator – firma ENVITERM s.c. pobierze jednorazową opłatę w wysokości 150,00 zł brutto.
Oficjalna decyzja o przyznaniu dofinansowania dla całości projektu ukaże się w wrześniu 2018 r.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę