Starostwo szuka właścicieli działek przy S-69 - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przed Sądem Rejonowym w Żywcu toczy się sprawa z wniosku Powiatu Żywieckiego. Chodzi o część działek przy obecnej S1, wcześniej S69.

Starostwo jesienia

 Żywiecczyznę reprezentuje Zarząd Powiatu Żywieckiego z udziałem Skarbu Państwa - Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach. Chodzi o uregulowanie własności działek o nr. ewid. 6416/2 o pow. 0,3362 ha, nr. ewid. 6416/4 o pow. 0,2434 ha, położonych w Łodygowicach, wchodzących w pas drogowy drogi ekspresowej S-69, przez zasiedzenie na rzecz Skarbu Państwa - Powiatu Żywieckiego.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane roszczące sobie pretensje do nieruchomości opisanej wyżej, aby w terminie 3 miesięcy zgłosiły swoje roszczenia w ww. sprawie - pod rygorem pominięcia ich w dalszym postępowaniu i stwierdzenia zasiedzenia, jeśli zostanie ono wykazane.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę