Gwałt w Pewli - będzie proces - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wrześniu informowaliśmy o postępowaniu prokuratury w sprawie podejrzeń o gwałt zbiorowy w Pewli Ślemieńskiej. Na jakim etapie jest obecnie ta sprawa?

Toga prokurator

Zdarzenie, o którym pisaliśmy TUTAJ, miało miejsce w jednym z budynków pensjonatu w Pewli Ślemieńskiej w nocy z 19 na 20 maja 2018 r. W sierpniu zatrzymano osoby, oskarżane o to, że po dodaniu środków odurzających do drinka zgwałciły kobietę. Niedługo staną przed sądem.

- Postępowanie w sprawie wydarzeń z Pewli Ślemieńskiej zostało zakończone 14 grudnia 2018 r. skierowaniem aktu oskarżenia do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej przeciwko trzem osobom, którym zarzucono działanie wspólnie i w porozumieniu, w celu podstępnego doprowadzenia do zgwałcenia Pauliny M., to jest o przestępstwo z art.197 paragraf 3 pkt. 1 k.k. (zgwałcenie,wspólnie z inną osobą – przyp. red.) Pierwszy termin rozprawy wyznaczono na 19 lutego. - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej prokurator Jacek Boda.

Udostępnij

2
-5
7
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę