Wtorkowe szkolenia dla przedsiębiorców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W każdy wtorek listopada pracownicy Urzędu Skarbowego w Żywcu prowadzą szkolenia dla przedsiębiorców. Najbliższe już 14 listopada.

szkolenie glowne

Podczas szkoleń urzędnicy będą tłumaczyć czym jest Jednolity Plik Kontrolny, w jaki sposób go wygenerować i przesłać oraz jak ustrzec się błędów w jego przygotowaniu. Jedno spotkanie już za nami, kolejne odbędą się 14, 21 i 28 listopada. Gdzie? 14 listopada w żywieckim Cechu Rzemiosł Różnych przy ul. Handlowej, natomiast 21 i 28 listopada w Starostwie Powiatowym w Żywcu.

Szczegółowe informacje o szkoleniach udzielane są w żywieckim Urzędzie Skarbowym. Akcja kierowana jest głównie do mikroprzedsiębiorców.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę