Spółdzielnia Gronie chce spadku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przed Sądem Rejonowym w Żywcu  toczy się sprawa z wniosku Spółdzielni Mieszkaniowej „Gronie” w Żywcu o stwierdzenie nabycia spadku. 

Osiedle Mlodych 2

Chodzi o spuściznę po Krystynie Kubiniec-Tetłak z domu Łapickiej, córce Mikołaja i Genowefy, zmarłej w dniu 3 czerwca 2014 r. w Żywcu, ostatnio przed śmiercią zamieszkałej w Żywcu, os. Młodych 13/60, urodzonej w dniu 27 marca 1946 r. w Głogówku. W skład spadku po wymienionej wyżej spadkodawczyni wchodzi mieszkanie znajdujące się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Żywcu, położone w Żywcu przy os. Młodych 13/60.

Sąd wzywa spadkobierców wymienionej wyżej spadkodawczyni, a w szczególności następców prawnych dziadków spadkodawczyni, aby zgłosili się w terminie trzech miesięcy
od daty wywieszenia ogłoszenia, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postępowaniu o stwierdzenie nabycia spadku.

Udostępnij

2
-1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę