Pewelska nauka i sztuka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. J. Kukuczki w Pewli Małej zaprasza na XIX Festiwal Nauki i Sztuki.

Festiwal Nauki Pewel

Współorganizatorami wydarzenia są:  Akademia Techniczno - Humanistyczna w Bielsku Białej i Stowarzyszenie Kulturalne "Prowincja".

 Program

Spotkanie z Tadeuszem Gałeckim – lokalnym podróżnikiem, który odmienił swoje życie wsiadając na rower. Podzieli się swoimi wrażeniami z podróży po Europie – poniedziałek 14.05 godz. 18.00, Kawiarnia Carpe Diem w Pewli Małej.

Warsztaty:

Plastyczne - „Żywioły i interpretacje”, poprowadzi dr Mirek Ciślak. Zajęcia odbędą się z użyciem rożnych środków: farby, ołówki, węgiel.

Fotograficzne - „Codzienność niecodziennie”, poprowadzi mgr Jerzy Pustelnik.

Będą to trzygodzinne spotkania dla uczniów w wieku 10-15 lat. Środa 16.05 godz. 10.00, Szkoła Podstawowa im. j. Kukuczki w Pewli Małej (ul. Jana Pawła II 15).

Spotkanie z teatrem kamishibai - „A opowieść niech się snuje”. Pokazy i warsztaty, prowadzenie: Joanna Worek. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat. Piątek 18.05 godz. 10.00 - Szkoła Podstawowa im. j. Kukuczki w Pewli Małej.

„Wypadek komunikacyjny” - wykład Specjalisty Ratownictwa Medycznego Pawła Gałuszki i pokaz Samodzielnej Formacji Obronno Ratowniczej im. gen. Sosabowskiego oraz Jednostki OSP w Pewli Małej – piątek 18.05 godz. 09.00, Szkoła Podstawowa im. j. Kukuczki w Pewli Małej.

Wernisaż Wystawy prac uczniów biorących udział w festiwalowych warsztatach plastycznych i fotograficznych. Tuż po nim koncert orkiestr FIRE z Rychwałdu pod batutą Szymona Górnego. Piątek 18.05 godz. 18.00, Szkoła Podstawowa im. j. Kukuczki w Pewli Małej.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę