W Węgierskiej Górce ponownie zewidencjonują grunty? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starosta Żywiecki zawiadomił o wszczęciu postępowania w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla nieruchomości położonych w obrębach ewidencyjnych w gminie Węgierska Górka: Cisiec, Węgierska Górka i Żabnica.

Geodezja

Postępowanie ma na celu kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków. Prace modernizacyjne mają za zadanie dostosowanie istniejących danych ewidencyjnych do wymogów określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków oraz uzupełnienie danych ewidencyjnych i utworzenie pełnego zakresu zbiorów danych ewidencyjnych zgodnie z wymogami w/w rozporządzenia.
Czynności techniczne związane z opracowaniem projektu opisowo- kartograficznego wykonywać będzie firma GEOINVEST s.c., ul.Jasnogórska 15/12, 42-202 Częstochowa. Zakończenie prac przewidziane jest na czerwiec 2019.
Termin i miejsce wyłożenia projektu operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków do publicznego wglądu osób zainteresowanych zostanie podany w późniejszym terminie.
Ze względu na przyszłe skutki prawne niniejszego opracowania uprasza się właścicieli nieruchomości o czynny udział w prowadzonym postępowaniu, udostępnienie nieruchomości do wykonania koniecznych pomiarów geodezyjnych, udzielanie rzetelnych informacji oraz zapoznanie się z nową dokumentacją w trakcie wyłożenia projektu. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę