Małopolska na weekend - zainspiruj się - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na tarasie przed wejściem do Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej uroczyście otworzono wystawę plenerową pod nazwą "Małopolska na Weekend z Funduszami Europejskimi". Zaprezentowano na niej szesnaście atrakcyjnych miejsc w województwie małopolskim, które warto odwiedzić przy okazji krótkiego wypoczynku czy urlopu. Wśród nich jest Sucha Beskidzka.

wystawa w Suchej

Sucha Beskidzka jest jedną z sześciu miejscowości obok Brzeska, Chrzanowa, Szyców, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic, w której Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego przygotował przestrzenne plenerowe ekspozycje w formie czterech wież. Na każdej z nich umieszczono po cztery, podświetlane w nocy, plansze przedstawiające najpiękniejsze zakątki Małopolski, które dzięki unijnemu wsparciu są lepiej chronione i w większym niż wcześniej zakresie udostępniane mieszkańcom regionu i turystom. Przedstawiają propozycje spędzenia wolnego czasu na rowerze czy odkrywania wielowiekowych historii i tajemnic zamków i  ruin. Z innych plansz dowiedzieć się można o miejscach, pozwalających na cieszenie się przyrodą i równocześnie korzystanie z dobroczynnego działania wody.

- Zapraszamy do przyjrzenia się, w jaki sposób Małopolska dba o swoją przyrodę i niepowtarzalne walory turystyczne. A jednym z nich jest perła renesansu – Zamek w Suchej Beskidzkiej. Wystawa będzie prezentowana w Suchej Beskidzkiej do 1 lipca br. - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego  w Suchej Beskidzkiej.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę