Solali ma być sprzedane. Kupi stolica? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powraca temat Papierni Solali.

solali

O perypetiach zakładu, a głównie jego pracowników, pisaliśmy szerzej TUTAJ, w lipcu. Wtedy likwidatorem była spółka z Rzeszowa. Jednocześnie pojawiały się pogłoski o nowym inwestorze z Niemiec i reaktywacji zakładu. Nie sprawdziły się, a pracownicy składali pozwy sądowe o wypłaty zaległych wynagrodzeń i wydania świadectw pracy.
Jak poinformowała Żywiecka Kronika Beskidzka, 24 stycznia br. rzeszowski sąd ogłosił upadłość zakładu Solali. Syndykiem został Ludwik Noworolski. Według zatwierdzonych warunków sprzedaży przedsiębiorstwo ma kupić firma Oni Poland z Warszawy, za kwotę 11,3 mln zł netto. Działa ona od 2016 roku i zajmuje się – jak twierdzi wpis do KRS - „realizacją projektów związanych ze wznoszeniem budynków”.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę