Konkursy na dyrektorów szkół w Wiśle - nabór - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poszukiwani są dryektorzy do dwóch szkół w Wiśle.

Szkola Wisla czarne

Nabory ogłosił burmistrz tego miasta Tomasz Bujok. W przypadku pierwszego chodzi o dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Wiśle Malince,  w skład którego wchodzą: Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa i Przedszkole Integracyjne. Oferty należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty, w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: "Konkurs na dyrektora Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Wiśle" na adres: Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Wiśle ul. 1 Maja 66 43-460 Wisła, do dnia 25 kwietnia 2018. Szczegóły wymagań znajdziecie w pliku poniżej:

pdfogloszenie_o_konkursie_Zespol_Szkolno_Przedszkolny.pdf870.22 KB

W przypadku drugim chodzi o Szkołę Podstawową nr 2 im. A. Mickiewicza W Wiśle Czarnem. Oferty należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty, w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: "Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Wiśle" na adres: Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Wiśle ul. 1 Maja 66 43-460 Wisła, do dnia 25 kwietnia 2018. Szczegóły wymagań znajdziecie w pliku poniżej:

pdfogloszenie_o_konkursie_-_Dyrektor_SP2_1.pdf849.56 KB

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę