Żywiec: Biało - Czerwoni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Opadły emocje pierwszego meczu reprezentacji Polski w Rosji. Za nami pierwsza, zupełnie udana odsłona strefy kibica w Żywcu. Gdyby jeszcze wynik... Trzeba podobno podchodzić optymistycznie do sprawy.

Strefa tyt

Widownia Amfiteatru Pod Grojcem zapełniła się podczas  meczu z Senegalem prawie po brzegi. Na wynik oczywiście nikt w Żywcu nie miał wpływu, a poza nim inne aspekty wspólnego oglądania należy zaliczyć in plus. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Owszem, jakość obrazu na ekranie (niektórzy narzekali, że jest za mały) nie powalała. Ochrona kontrolowała czy się nie wnosi, ale nie  rac, tylko piw w puszcze. Sponsorzy mają swoje prawa, więc można było kupować tylko na miejscu, ale tylko przy jednym stoisku. 24 czerwca Polska gra z Kolumbią. Strefa kibica w żywieckim amfiteatrze otwarta od godz.19.00.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę