Przy stołach. Kto wygrał? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę w Jeleśni rozegrano VIII Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego. Kto zwyciężył? Kiedy następne zawody?

tenis


Zawody rozegrano w 7 kategoriach, gdzie  sklasyfikowano łącznie 46 zawodników.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Maria Toborek, Kamil Wodniak, Krystyna Wróbel, Michał Broniszewski, Krzysztof Bielewicz, Andrzej Sanetra i Bogusław Rus.

Po dwa medale zdobyli: Michał Broniszewski (złoto w kategorii seniorzy amatorzy i srebro w kategorii OPEN), Maria Toborek (złoto w kategorii szkoły podstawowe i brąz w kategorii kobiety OPEN), Krystyna Wróbel (złoto w kategorii kobiety open i brąz w kategorii weterani 60+), , Zuzanna Piekarczyk (2 srebrne medale: kat. szkoły podstawowe i kategoria kobiety OPEN) i Michał Piekarczyk (srebrny medal w kategorii szkoły ponadpodstawowe i brązowy w kategorii OPEN).

- Zapraszamy na kolejne turnieje tenisa stołowego, tj. Grand Prix Jeleśni, które będą rozgrywane we wrześniu, październiku i listopadzie - poinformowała Krystyna Wróbel , prezes KSR TKKF "Gronicek".

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę