Do Zakopanego objazdem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od dzisiaj obowiązują zmiany w komunikacji kolejowej pomiędzy Bielskiem-Białą a Żywcem. Ich konsekwencją jest nie tylko zastępczy przejazd autobusowy. Roboty wpłyną też na przejazd do Zakopanego. To istotna informacja w perspektywie majowego weekendu.

Koleje slaskie nast swoje

O zastępczej komunikacji autobusowej pisaliśmy już TUTAJ. Obowiązywać będzie do 28 maja. Zmiany dotkną również transportu kolejowego na Podhale. Pociągi Kolei Śląskich do Zakopanego będą mianowicie skierowane zmienioną trasą – z Bielska-Białej przez Kozy i Wadowice. Tamtędy pojedzie też pociąg IC „Halny” relacji Bydgoszcz – Zakopane.
Zastępcze komunikacja autobusowa zostanie również wprowadzona na odcinku Bielsko-Biała – Zwardoń, dla pociągu IC „Soła” relacji Warszawa – Zwardoń.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę