Apka MZK już działa! [POBIERZ] - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do bezpłatnego pobrania jest już aplikacja mobilna, ułatwiająca korzystanie z sieci żywieckich autobusów miejskich.

SCANIA 009

Głównym walorem aplikacji o nazwie OnTime ma być to, że pokazuje nie tylko teoretyczny rozkład, ale przede wszystkim rzeczywisty dla danego momentu ruch komunikacji miejskiej, zawierający opóźnienia autobusów. Na naszych smartfonach będą też wyświetlone ewentualne komunikaty odnośnie danego kursu. Według opisu, aplikacja zawiera też możliwość śledzenia autobusu na mapce, zgłaszanie uwag i wiele innych udogodnień. Ocenę jej realnego działania pozostawiamy użytkownikom.
To kolejny krok trwającego od kilkunastu miesięcy modernizowania żywieckiej komunikacji miejskiej. Po zakupie nowych pojazdów, montażu elektronicznych informacji na przystankach, mamy też obiecaną informację na smartfona.
Aplikacja OnTime to propozycja bydgoskiej firmy Pixel. Do tej pory działa w Żywcu i Tomaszowie Mazowieckim. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play TUTAJ.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę