Wystawa malarska w Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wójt gminy Jeleśnia, tamtejszy Gminny Ośrodek Kultury oraz Klub Malarski Trapez zapraszają na poplenerową wystawę obrazów.

plener

.Prezentowane są od soboty owoce działalności twórczej z pleneru malarskiego, organizowanego przez jeleśniański GOK, który odbył się w pierwszej dekadzie października ubiegłego roku. Artyści potykali się w Sopotni Wielkiej i tam również tworzyli, inspirując się jeleśniańskim krajobrazem. Uczestnikami pleneru byli gościnnie twórcy z Pracowni Sztuk Pięknych Spółdzielczego Centrum Kultury Best w Bielsku- Białej oraz członkowie Klubu Malarskiego Trapez działającego przy GOK-u w Jeleśni . Efektem pleneru jest wiele ciekawych, różnorodnych obrazów prezentujących indywidualne interpretacje krajobrazów gminy Jeleśnia. Prace do zobaczenia w siedzibie GOK, ul. Plebańska 1, Jeleśnia.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę