Kto wykona ścieżkę nad Sołą? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znani są chętni do zajęcia się tym ważnym dla miasta przedsięwzięciem.

Otwarcie kopert z ofertami potencjalnych wykonawców ścieżki rowerowej, o której pisaliśmy TUTAJ, odbyło się w Urzędzie Miejskim w Żywcu. Do przetargu przystąpiły dwie firmy:

WODPOL Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ks. Pr. St. Słonki 24 w Żywcu. Złożona przez nią oferta cenowa to 4,429 mln zł, a okres rękojmi to 84 miesiące.

Mostmarpal Sp. z o. o. z siedzibą w Zarzeczu ul. Piastowska 53. Oferta cenowa to 4,599 mln zł, okres rękojmi 60 miesięcy.

Kwota, jaką Urząd Miejski w Żywcu zamierza przeznaczyć na to przedsięwzięcie, to 3,894 mln zł. Zadanie to zostało wybrane do dofinansowania w zarządzie województwa śląskiego w ramach ścieżki pozakonkursowej. Wniosek o środki unijne przygotowała wraz z urzędnikami Ratusza i firmami zewnętrznymi firma Kreatus z Bielska-Białej.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę