Męskie Granie - czy i za ile można kupić bilety? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Finiszujący od kilku lat w Żywcu znany cykl imprez rockowych wzbudza duże zainteresowanie fanów tej muzyki w całym kraju. W jakimś stopniu też rozsławia nasze miasto i na ten dzień ściąga tysiące słuchaczy. Czy jeszcze mają szansę się na nią dostać i przyjezdni, i Żywczanie?

Męskie granie

 Bilety

Wejściówki na sobotni koncert zostały udostępnione 24 lipca. Pierwotna cena najtańszego z nich wynosiła 79 zł. Zgodnie z oczekiwaniami te z pierwszej ręki szybko się rozeszły. Jak temat wygląda w poniedziałek przed imprezą?
Strona internetowa imprezy, w celu nabycia biletów, odsyła nas do adresu www.ebilety.pl. Tam jednak można się dowiedzieć, że ani jedna wejściówka nie jest już dostępna.
Korzystając z internetowej wyszukiwarki można trafić na stronę www.viagogo.pl. To międzynarodowa platforma, umożliwiająca kupno biletów, między innymi na wydarzenia muzyczne. W poniedziałkowe przedpołudnie można był trafić na informację, że dostępnych jest jeszcze 69 biletów. Ich cena to: 175 zł, 184 zł i 209 zł.
Oferty sprzedaży biletów pojawiają się pod fanpage Męskiego Grania w portalu Facebook. Trzeba przyznać, że nie jest ich dużo, wiele z nich szybko staje się nieaktualne. Najczęstsza cena to 160zł.
Możliwości zakupienia wejściówek dostarczają też popularne platformy rynku wtórnego. Na najpopularniejszej tego typu stronie, allegro, można znaleźć jedną ofertę sprzedaży dwóch biletów, w cenie 100 zł każdy.
Znacznie szersza gama jest na portalu www.olx.pl. Około 20 ofert, często po kilka wejściówek. Cena zróżnicowana. Od 100 zł, przez 120, 140, 150, nawet do 290 zł. Możliwa też wymiana.
Najwięcej biletów oferuje platforma wymiany wejściówek www.alebilet.pl. Tam również wachlarz cenowy jest bardzo szeroki, choć dolny pułap zawieszony jest już nieco wyżej. Zaczyna się od 10 zł, przy skokach o około 10 zł nawet do 500 zł. 

Oczywiście w przypadku dokonywania transakcji ta każdym z powyższych portali zalecane jest zachowanie standardowych środków ostrożności.

 Program

Finałowy koncert cyklu Męskie Granie odbędzie się w najbliższą sobotę 26.08, w godz. 16.00 – 00.00. Kto wystąpi?

Scena główna: Coma; Fisz Emade Tworzywo; GrubSon; Męskie Granie Orkiestra; Obywatel GC 2.0 (Feat Smolik, Mela Koteluk, Piotr Rogucki, Błażej Król, Skubas); Organek.

Scena Ż:
Bownik, Heart & Soul, Paweł Domagała, Sorry Boys.

Znów będzie głośno, tym razem za sprawą imprezy głośnej na skalę kraju.

Udostępnij

6
+4
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę