Mają być pieniądze na remont w Glince - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zły stan dróg w naszym powiecie to nie tylko wina zimy i jej destrukcyjnego wpływu na nawierzchnię. W marcu tego roku, na skutek katastrofy budowlanej, uległ poważnemu uszkodzeniu odcinek drogi powiatowej 1439 S Kamesznica – Milówka – Rajcza – Ujsoły - granica państwa w miejscowości Glinka.

Przełęcz Glinka

Zarząd Powiatu rozpoczął stosowne działania w celu pozyskania środków finansowych na wykonanie robót, polegających między innymi na odbudowie muru oporowego, odbudowie nasypu drogi oraz odbudowie barier energochłonnych. W miejscu awarii, w sobotę 20 maja odbyło się robocze spotkanie. W jego trakcie przekazano na ręce Starosty Żywieckiego promesę na kwotę 1 978 431,00 zł i pismo Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Mariusza Błaszczaka o dofinansowaniu inwestycji z budżetu państwa.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę